Günlük Burç Yorumları

Boğa - 18.08.2018

21 Nisan - 21 Mayıs

Sevgili Boğalar Saat 10:48 Akrep burcunda oluşan ilkdördün etkisinde, ilişkinizle ilgili bugüne dek yaşananların yüreğinizde bıraktığı izler veya uzun süredir yalnız oluşunuz, ister istemez hassasiyet yaratır. Üzerinizde denetim ve baskı kurmaya çalışan bir partneriniz varsa, bu durum daha fazla yoğunlaşabilir. Aynı durum, iş yaptığınız insanlarla aranızda da görülebilir. Size karşı olanlar ve sizin arzularınız arasındaki çekişme zorlayıcıdır. Benim tavsiyem, mantıklı bir şekilde olan biteni gözden geçirmenizdir. Üstünüzdeki baskılardan kurtulmanın yolu, işlemeyen ne varsa onu geride bırakmaktır.

Saat 18:06-19:44 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Sevdikleriniz ve sevmedikleriniz konusunda keskin görüşleriniz vardır. İyi niyetli olmayanlara karşı tedbirli davranabilir lafınızı pek esirgemezsiniz.

Saat 18:35 Merkür-Venüs görünümü, aileyi ilgilendiren konuların ele alınması ve üzerinde düşünülmesini sağlayıcıdır.

Saat 19:44 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. İnsanlar sizi takdir etmediğinde, fikirlerinize karşı çıktığında anlaşmazlık yaşanabilir. Yaşanılan ayrılıkları, nasıl olduğunu anlamadan geçen yılları, maddi kayıplarımızı, aldanmışlıklarımızı hatırlayarak, bunların bizde yarattığı durumları tekrar gözden geçirip saptamada bulunabiliriz.

Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu