Günlük Burç Yorumları

Kova - 18.08.2018

22 Ocak - 19 Şubat

Sevgili Kovalar Saat 10:48 Akrep burcunda oluşacak ilkdördün, bugüne dek yaşananların ve mevcut durumun sorgulanma halidir. Bu durumda gayet soğukkanlı olmak durumundayız. Yani bugün ne olursa olsun, sakın ümidinizi kaybetmeyiniz, gerilime düşmeyiniz, kendinizi toplum dışına itilmiş gibi hissetmeyiniz. Bunu sağlamanın yolu ise, ruhsal açıdan inancınızı güçlü tutmaktan geçiyor. Bu inanç bireyliğinizin farkına varmanızda, toplum içindeki yerinizi belirlemenizde, hangi konularda gerçekten yetenekli olduğunuzu anlamanızda ve her şeyden önemlisi yeni bir değişim için kendinizi güçlü bir şekilde hazırlamanızda, eksiklerinizi tamamlamanızda size yardımcıdır. Onun için, akşamı olabildiğince sakin geçirmeye bakalım.

Saat 18:06-19:44 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süreçte olumsuz durumların üzerine bir sünger çekerek ilerleyiniz. Güzellikler düşünelim dostlarım ve hayattan umudumuzu hiçbir zaman kesmeyelim.

Saat 18:35 Merkür-Venüs görünümü, ilişki sorunları ortadan kaldırıcı ve keyifli paylaşımları destekleyicidir. Bekar Kovalar yeni birisiyle tanışırlar. Dostlarla bir araya gelebiliriz. Güzel bir zaman geçirebiliriz. Konuşmak, paylaşmak, sevdiklerimizi memnun etmek isteğimiz yükselir.

Saat 19:44 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Hedefimizi, isteklerimizi gözden geçirebiliriz. Bizi huzurlu kılan maddi-manevi değerlerimiz hakkında düşünebiliriz. Yaşadığımız toplumun, dünyanın sorunlarına çare bulunmadıkça, kendi dünyamızda huzurlu yaşamanın pek bir anlamı olmadığını fark edebiliriz. Hayat herkes için güzel olsa ve insanlar barış içinde yaşasa diye aklımızdan geçirebiliriz.

Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu