Günlük Burç Yorumları

Oğlak - 18.08.2018

22 Aralık - 21 Ocak

Sevgili Oğlaklar Saat 10:48 Akrep burcunda oluşacak ilkdördünde, güçlü görünmek ihtiyacınız fazlasıyla ön plandadır. Saygı uyandırmak, takdir görmek ve rahat bir yaşam sürmek istersiniz. Bu kadar çalışmanız, mücadele etmenize, iyi niyetli olmanıza rağmen, bu niteliklerin size geri dönüşü istediğiniz gibi olmadığından sıkılırsınız. Aslında bunun sebebi, kendinizi çoğu zaman sanki hiçbir şeye ihtiyacı yokmuş gibi göstermenizden kaynaklanabilir. Ödemelerinizi yapmanız, daha önce başladığınız işleri bitirmeniz, kredi veya borçlanma konusunda aceleci kararlar vermemeniz gerekir. Son bir hafta önce verilen bazı kararların geldiği son duruma bir bakınız. Eksikleriniz var mı veya neler sizi rahatsız ediyor, bunları ele almakta yarar var.

Saat 18:06-19:44 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde aşırı uçlarda düşünürüz. Sözlerimiz keskindir. Tutkularımız bizi yönlendirir. Hayatımıza kalıcı bir şekil verme dürtümüz yoğunlaşır.

Saat 18:35 Merkür-Venüs görünümü, hesabımızı bilmenin, ölçüyü kaçırmamanın göstergesidir. İlişkide çıkarlarımızı düşünürüz. Fakat bu bencillik değildir. Gerektiğinde paylaşmayı da biliriz.

Saat 19:44 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. İç dünyamızın derinliklerine çekilerek, maddi-manevi güvenliğimizi gözden geçirebiliriz. Bizi neler mutlu etmekte veya neler hayatı güzel olarak ele almamızı sağlamakta bütün bunlar üzerinde düşünebiliriz. İç sesimiz bize doğru yolda olduğumuzu ve inancımızı kesinlikle kaybetmememiz gerektiğini söyleyebilir. Günün geri kalanında huzur duygusu gayet kıymetli hale gelecek. Olumsuz duygulardan, kişilerden uzak durmaya çalışabiliriz.

Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu