Günlük Burç Yorumları

Terazi - 18.08.2018

23 Eylül - 22 Ekim

Sevgili Teraziler Saat 10:48 Akrep burcunda oluşacak ilkdördün etkisinde, parasal meseleler, aşk hayatınız ve ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda bildiğinizi okursunuz. Hayatın güzelliklerinin tadını çıkarma ihtiyacınız büyüyebilir. Güçlü olmak istersiniz. Fikirlerinizin mutlaka doğru olduğunu düşünürsünüz. Bu hissedişler gayet normaldir. Fakat aşırıya kaçmamalıdır. Aşk hayatınızla alakalı mevzularda ise, bir yandan derinlemesine düşünürken, diğer taraftan en ufak bir meseleyi büyütebilirsiniz. Bu sert tavırlar karşı cins üzerinde fazla kuşkulu, agresif ve uzlaşmaz bir kişi profili çizmenize neden olabilir. Oysaki yapılması gereken aşırı hassasiyeti bir yana bırakarak gerçekçi düşünmenizdir.

Saat 18:06-19:44 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Paranın insanlar üzerindeki tesirinin ne kadar önemli olduğunu düşünebilirsiniz. Kimileri bu gücün altında ezilmekte, bazıları ise dilediğince yaşamaktadır. Evet, sizin için de kaliteli bir yaşam için bu para önemli bir güçtür. Ancak hiçbir zaman insani duyguların önüne geçmemiştir. Bu saatlerde hem dostluk hem para hem de değer verdiğiniz olgular üzerinde bir değerlendirmede bulunabilirsiniz.

Saat 18:35 Merkür-Venüs görünümü, dostlarımızla bir araya gelmenin, güzel bir zaman geçirmenin işaretçisidir.

Saat 19:44 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Kendinizi güven içinde hissetmediğiniz konularda sesinizi yükseltmeniz anlamına gelir. Birileri canınızı sıkıyorsa veya bildiğiniz doğrular başkalarının işine gelmiyorsa bunların üzerine giderek fikirlerinizi ortaya koyarsınız. Maddi-manevi değerler sizin için kıymetlidir.

Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu