Günlük Burç Yorumları

Yay - 18.08.2018

22 Kasım - 21 Aralık

Sevgili Yaylar Saat 10:48 Akrep burcunda oluşacak ilkdördün etkisinde, birilerinin size karşı olumsuz düşündüğünü ve sizi bilerek üzdüğünü farkederseniz, lütfen sakin olunuz. Siz ateş grubu burcun insanısınız. Biliyorum pek sakin olmayabilirsiniz. Ancak benim tavsiyem, bugün çevrenizdeki insanlara dikkat ediniz ve kim dostunuz kim düşmanınız gözlemlemeye çalışınız. Bugünkü enerjinin bir diğer yansıması, eleştirilere karşı tahammülsüz olmanızdır. Bunun en önemli nedeni, çalışıp çabalamanıza rağmen, çevrenizdeki kişilerin bunun farkında olmayıp, size sıradan bir kişiymiş gibi davranmalarıdır. Siz de buna karşılık gücünüzü söz veya tavırlarınızla gösterir veya mesafe koyabilirsiniz. Dikkat ederseniz bunlar epey zorlu durumlar. Yapılması gereken nedir? Akşamı olabildiğince sakin geçirmeye çalışmaktır.

Saat 18:06-19:44 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre, ruhsal açıdan içe yönelişin, derinlemesine düşünmenin işaretçisidir. Ancak olumsuz sanılmasın. Çünkü güçlendiricidir.

Saat 18:35 Merkür-Venüs görünümü, keyifli bir yolculuğun, yeni bir tanışmanın, yaptığımız her şeyden zevk almanın göstergesidir.

Saat 19:44 itibariyle Ay, burcunuzda ilerleyecek. Kendimize duyduğumuz güven, eksiklerimiz, düzenlememiz gerekenler üzerinde durabiliriz. Bizi neler mutlu etmekte ve neler rahatsız etmekte bunları şöyle bir gözden geçirebiliriz. Eğer bu gözden geçirmeyi dürüst bir biçimde yaparsak, daha verimli ve huzurlu bir şekilde günün geri kalanının değerlendiririz.

Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu